poniedziałek, 24 lutego 2014

Rozdział 18. Draco Malfoy na pewno szybko znajdzie pocieszenie w ramionach pięknej kobiety

         Hermiona Granger (a właściwie w obecnej sytuacji to Malfoy) siedziała z duszą na ramieniu w ekskluzywnej restauracji, czekając na swojego mężusia, który poszedł po tę kobietę. Jeśli wcześniej się nie denerwowała to teraz jej serce biło jak szalone. W ciągu ostatnich kilkunastu minut zastanawiała się po raz setny, co ją podkusiło do tej głupiej kolacji. Gdyby nie straciła czucia w nogach pewnie by stąd uciekła jak najdalej. Z drugiej strony, nie mogła tego zrobić Malfoy'owi. Było już za późno. Nerwowo rozejrzała się po sali, która była wypełniona po brzegi. Każdy z gości zajmował się swoim talerzem, ewentualnie od czasu do czasu wdał się w konwersację z osobami przy jego stoliku. Hermiona, z braku lepszego pomysłu, zajrzała do menu. Ten pomysł również okazał się fatalny. Cena za jedną przystawkę była, w przeliczeniu na mugolskie pieniądze, równowartością jej miesięcznej pensji w Szpitalu. Nie odważyła się odwrócić strony i sprawdzić ile kosztuje tu obiad. Pięknie! Draco kazał jej nic nie jeść, bo przecież naje się do syta na kolacji ale nie raczył wspomnieć o cenach. Cóż, przynajmniej szklanka wody była za darmo. Gdy była bliska zrealizowania planu z ucieczką w drzwiach restauracji pojawił się Draco z tą kobietą. Była Gryfonka, zdawała się pogrążać, w swojej i tak beznadziejnej sytuacji, coraz bardziej. Właśnie zdała sobie sprawę, że nawet nie wie jak ona ma na imię. Brawo, Hermiono za odpowiednie przygotowanie! Dziewczyna była zła na siebie, że skupiła się bardziej na odpowiedniej kreacji niż na poznaniu istotnych informacji. To były właśnie skutki mieszkania pod jednym dachem z Rudą. Hermiona postanowiła skupić się na obecnej sytuacji, z której postanowiła wyjść z twarzą. Przyjrzała się starszej kobiecie. licząc że czegoś się dowie. Wyglądała na bardzo miłą osobę, na jej twarzy gościł szeroki i, co najważniejsze, szczery uśmiech. Siwe włosy były bardzo staranie i krótko ścięte. Na kolację ubrała się w kremową koszulę z brązowym żakietem i długą spódnicą, w tym samym kolorze, co żakiecik. Na ramiona zarzuciła fioletowy szal, zakończony krótkimi frędzelkami. Hermiona szczerze przyznała w myślach, że całość bardzo ładnie się ze sobą komponuje a sama kobieta wygląda jak "dobra babcia". Ta myśl lekko podniosła ją na duchu i dodała odwagi.
            - Kochanie, pozwól, że przedstawię Ci Panią Lumen April. - odezwał się Draco, gdy podeszli do stolika. - Pani April, to jest moja żona.
            - Hermiona Malfoy. - dziewczyna przedstawiła się  zaskoczona, że tak łatwo posłużyła  się cudzym nazwiskiem. - Jest mi ogromnie miło Panią poznać.
            - April. Lumen April. I jeśli mogę sobie pozwolić, proszę mówcie mi po imieniu. Będę się wtedy lepiej czuła. Czy pozwolisz Hermionko, że będę tak do Ciebie mówić?
            - Oczywiście.
            - Cieszę się, bo twój mąż jest niezwykle uparty i nie może się przekonać.
            - Proszę mi uwierzyć, wiem coś na temat jego upartości.
            - Ja tylko staram się być szarmancki. - dodał Draco z miną niewiniątka.
            - Ale kobietom się nie odmawia. Zwłaszcza w moim wieku. - Lumen uśmiechnęła się życzliwie. - Mam nadzieję, że nie czekałaś na nas długo, Hermionko? Straszne korki w tym Paryżu.
            - Nie, oczywiście, że nie. - panna Granger poczuła, że powoli zaczyna się rozluźniać. Lumen okazała się bardzo sympatyczną i troskliwą osobą.
            - Kamień z serca. - Pani April wzięła do ręki menu. - Nie wiem jak Wy, Kochani, ale ja zjadłabym konia z kopytami. Sprawdźmy, co dobrego można tu zjeść.
            Lumen postawiła przed sobą kartę dań w taki sposób, że prawie cała za nią znikła. Hermiona skorzystała z okazji i posłała Draco wymowne spojrzenie, wskazując palcem na ceny. Chłopak niemal bezgłośnie wypowiedział "ja płacę, zamawiaj co chcesz". Dziewczyna kiwnęła głową na znak zrozumienia. Czuła się okropnie ze świadomością, że Malfoy za wszystko płaci. Dobrze wiedziała, że stać go na to ale nieprzyjemne uczucie pozostało.  
            - Czy mogę przyjąć zamówienie od Państwa? - do stolika podszedł młody kelner.
            - Jeśli pozwolicie, Kochani, ja zacznę. - Lumen posłała im kolejny promienny uśmiech. - Poproszę, pieczony comber jagnięcy, ragout z brukselki i kasztanów.
            - Oczywiście. - kelner zapisał szybko zamówienie na miniaturowej karteczce.
            - Ja poproszę pierś kaczki z glazurowaną marchewką i dynią z sosem pomarańczowym.
            - A co będzie do Pana? - chłopak zwrócił się do Draco, gdy zapisał zamówienie Hermiony.
            - Filet z bara, duszone pory z rodzynkami i sos beurre blanc.
            - Dziękuję za złożenie zamówienia. - kelner skłonił się i skierował swoje kroki w kierunku kuchni.
            - Hermionko, bardzo się cieszę, że mogę Cię poznać. Draco tyle mi o Tobie opowiadał. I oczywiście o Waszej córeczce. Jak maleństwo ma na imię?
            - Bianca Isabella. - Hermiona zaczynała wczuwać się w rolę. - Ale Draco mówi do niej Bella.
            - W końcu to moje oczko w głowie. - uśmiechnął się Draco.
            - Nie wątpię. Mogę zobaczyć jej zdjęcie? - pytanie Lumen sprawiło, że chłopakowi szybko zrzedła mina. Takiego scenariusza nie przewidział w przeciwieństwie do zaradnej Hermiony.
            - Już szukam w portfelu. Trochę tych zdjęć mi się nazbierało. Rodzina, przyjaciele. - panna Granger sięgnęła do portfela i wyjęła z niego zdjęcie na którym była ona sama w wieku trzech lat. - Proszę, to jest nasza córka.
            - Bella. - westchnęła Lumen. - Kropka w kropkę, jak mamusia. Brązowe oczka i loczki na główce. Istny aniołeczek. Musicie być bardzo z niej dumni.
            - Oczywiście, że jesteśmy . - dodał Draco, posyłając Hermionie czułe spojrzenie, pod którym kryło się najszczersze "dziękuję".
            - Piękna dziewczynka. - Pani April oddała zdjęcie byłej Gryfonce. - Biedactwo, teraz pewnie tęskni za rodzicami.
            - Została z moją mamą. A my spędzamy z nią każdą wolną chwilę. Hermiona, jest wciąż na urlopie macierzyńskim. Zastanawiamy się nad tym, czy powinna w ogóle wrócić do pracy. Chcemy podjąć jak najlepszą decyzję dla dobra naszej córeczki.
            - Tak, Draco, ma rację. - dodała Hermiona. - Gdy on wyjeżdża służbowo. Ja i Bianca Isabella, w miarę możliwości, jedziemy z nim.
            - To bardzo dobrze. Dla tak małego dziecka częsty kontakt z rodzicami jest na wagę złota. Ja nigdy nie stawiałam kariery ponad moją rodzinę. Dobro dzieci zawsze należy stawiać na pierwszym miejscu. Tak się cieszę, że młodzi ludzie, jak Wy, podzielacie moje zdanie. To rzadkość w dzisiejszych czasach. Teraz dla młodych liczy się tylko kariera i kariera. Rodzina schodzi na dalszy plan. To okropne.
            - Całkowicie się z Tobą zgadzam, Lumen. Moi rodzice zawsze powtarzali mi, że rodzina jest najważniejsza.
            - Musisz mieć naprawdę wspaniałych rodziców, Kochanie. - Pani April zwróciła się do Hermiony, nieświadomie wywołując ukłucie w sercu na wspomnienie o jej stracie.
            - Tak, wiele im zawdzięczam.
            - Wyglądacie na takich szczęśliwych i zakochanych. Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia?
            - Cóż... - zaczęła niepewnie Hermiona. 
            - Jeśli mamy być szczerzy to nie. Kiedyś, gdy chodziliśmy do szkoły, nasze stosunki nie były najlepsze. Ciągle darliśmy koty, o wszystko. A raz nawet, moja Kochana żona uderzyła mnie prosto w nos.
            - Najwidoczniej na to zasłużyłeś. - zaśmiała się Lumen. - W waszym przypadku idealnie sprawdza się przysłowie "kto się lubi ten się czubi".
            - To prawda. - Hermiona sama zaśmiała się na wspomnienie sytuacji z trzeciej klasy. - Jakiś czas po zakończeniu edukacji przypadkiem spotkaliśmy się i postanowiliśmy zakopać topór wojenny. Nasze zachowanie było wtedy takie dziecinne.
            - Od słowa do słowa i przyszła miłość. - dodał Malfoy, patrząc Hermionie prosto w oczy. - Do końca życia.
            - I o jeden dzień dłużej. - odpowiedziała, zarumieniona dziewczyna.

***

            Z Lumen April spędzili jeszcze dwie godziny, jedząc i rozmawiając na różne tematy. Między nią a Hermioną nawiązała się nic porozumienia. Staruszka była  uroczą osobą, której nie dało się nie lubić.
            - Mam nadzieję, że podpiszesz ten kontrakt. - powiedziała Hermiona, gdy znaleźli się w apartamencie Draco. - I ta cała szopka była tego warta.
            - Spokojnie, mam go w kieszeni. Jesteś idealną żoną.
            - Wiem o tym, nieidealny mężu. - Hermiona usiadła na fotelu i zdjęła szpilki. - Chyba zaraz odpadną mi nogi.
            - Może chcesz masaż od nieidealnego męża?
            - Powiedziałam tak tylko dlatego, bo wciągnąłeś mnie w tę sytuację. Nigdy więcej.
            - Wiem, wiem. Obiecuję, że to był ostatni raz. Jeszcze raz bardzo dziękuję. A z tym zdjęciem Belli to już całkiem uratowałaś mi tyłek.
            -Dlatego jestem idealną żoną. - uśmiechnęła się Hermiona. - Tak naprawdę na tym zdjęciu jestem ja, nawet chyba miałam wtedy trzy lata.
            - Jak możesz to pokaż. - Draco usiadł obok panny Granger, zdejmując krawat i rozpinając dwa górne guziki.
            - A chwilka, bo ja naprawdę mam tutaj spory bałagan z tymi zdjęciami. - Hermiona wyjęła pokaźny stosik fotografii i rozłożyła je na stole. Zdjęcia przedstawiały głównie znajome twarze z Hogwartu, ale jedno przykuło uwagę chłopaka.
            - Kto to jest? - zapytał, wskazując na kobietę i mężczyznę.
            - A to moi rodzice. To zdjęcie zostało zrobione krótko przed tym jak zmodyfikowałam im pamięć i wysłałam do Australii. Do tej pory myślą, że nazywają się Wendell i Monika Wilkinsowie. - spojrzała na Draco. - Hej, wszystko dobrze?
            Draco czuł, że serce bije mu jak oszalałe. Czy naprawdę był tak ślepy, że nie zauważył wtedy podobieństwa Hermiony do tej kobiety? Kilka tygodni temu jej rodzice byli dokładnie w tym hotelu, gdzie oni są teraz! Sam był wtedy w recepcji.
            - Tak, jest dobrze. A powiedz mi, czego nie sprowadzisz ich do Anglii?
            - To nie takie łatwe. Przywrócić pamięć nie jest tak łatwo, to może wywołać poważne komplikacje. Tęsknię za nimi, ale co poradzić. Zdecydowałam się na to i to są konsekwencje, z którymi trzeba się pogodzić.
            - Poczekaj, chwilę. Muszę sprawdzić coś w recepcji.
            - Draco, o co chodzi?
            - Naprawdę o nic. Po prostu zapomniałem czegoś z recepcji. Zaraz wrócę, wezmę po drodze jakieś dobre wino.
            - No dobra. - zrezygnowana Hermiona zebrała wszystkie zdjęcia ze stołu i włożyła je do portfela. Korzystając z nieobecności chłopaka poszła przebrać się w coś wygodniejszego.

***

            Nazajutrz Charlie Weasley pojawił się w pracy, jako jeden z pierwszym pracowników. W wyjątkowo dobrym humorze skierował swoje kroki do gabinetu, zahaczając o kącik z dzisiejszą prasą. Każdy z pracowników mógł wziąć stąd bezpłatny egzemplarz dowolnej pozycji. Nie zwracając uwagi na to co leży dość sporym stole, wziął kilka pierwszych lepszych gazet z zamiarem przejrzenia ich w trakcie popijania porannej kawy. Gdy zasiadł wygodnie przed biurkiem zwrócił uwagę na niezwykle kolorową gazetę, na której główny temat wydawał się krzyczeć. 

SENSACJA W ŚWIECIE MAGII!!!
DRACO MALFOY I HERMIONA GRANGER SPĘDZAJĄ ROMANTYCZNE CHWILE W JEDNYM Z LUKSUSOWYCH HOTELI, JEDYNEGO DZIEDZICA FORTUNY SZLACHETNEGO RODU MALFOY'ÓW!!!


         Cofnijmy się pamięcią do ostatniego Turnieju Trójmagicznego, który odbywał się w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Wszyscy pamiętają jakie emocje i dyskusje wzbudziła wygrana Harry'ego Potter'a (zwanego Złotym Dzieckiem lub Chłopcem, Który Przeżył) i tajemnicza śmierć Cedrica Diggory, jedyny syn Amosa Diggory'ego. Jednak uwaga wszystkich oczu była skupiona na całkowicie innej sytuacji! Gdy uczestnicy Turnieju Trójmagicznego ryzykowali swoje życie Hermiona Granger (jedna z najzdolniejszych uczennic Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie) flirtowała w tym samym czasie z dwójką reprezentantów - Harry'm Potter'em i Wiktorem Krumem! Chociaż od tych wydarzeń minęło już sporo czasu wspomniana wyżej Pani nie zmieniła swojego stylu życia nawet w najmniejszym stopniu.
         Wczoraj widziano Hermionę Granger z Draco Malfoy'em w jednym z jego hoteli. Przypomnijmy, że w czasach, gdy uczęszczali oni do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie byli uważani za śmiertelnych wrogów. Owa wrogość wynikała z ich pochodzenia i miała ścisły związek z czystością krwi. W obecnych, lepszych czasach najwidoczniej pochodzenia nie ma nic do rzeczy. Granger i Malfoy zostali przyłapani przez naszego reportera, gdy odpoczywali w hotelowym basenie. Nie szczędzili sobie nawzajem czułych słówek, subtelnych dotyków i pocałunków. Wszystko to wskazuje, że Jedyny Dziedzic fortuny Malfoy'ów, właściciel sieci hoteli i linii lotniczych, a także szukający Reprezentacji Anglii został w końcu usidlony przez Hermionę Granger, Magomedyka mugolskiego pochodzenia. Wszyscy zastanawiają się jak do tego doszło, mimo powszechnie znanej słabości Draco Malfoy'a do płci przeciwnej. Warto wspomnieć, że jedyny syn Narcyzy i Lucjusza zmieniał swoje partnerki niczym rękawiczki. A nasz tajny reporter usłyszał, że para zakochanych rozmawia na temat ślubu. Czy to oznacza, że w najbliższej przyszłości odbędzie się ślub, który bezwątpienia zyska miano najważniejszego wydarzenia ostatnich lat? To by się zgadzało z doniesieniami, że Jedynego Dziedzica fortuny Malfoy'ów widziano w sklepie jubilerskim w centrum Londynu.
         Miejmy tylko nadzieję, że Hermiona Granger nie znudzi się bogatym i sławnym chłopakiem, tak jak to było w przypadku Harry'ego Potter'a i Wiktora Kruma. Z drugiej strony, Draco Malfoy na pewno szybko znajdzie pocieszenie w ramionach pięknej kobiety, na których towarzystwo nigdy nie mógł narzekać.
Rita Skeeter, reporterka "Czarownicy"

            
                    Charlie Weasley dopił swoją zbożową kawę i przy pomocy magii odesłał kubek do zlewu, znajdującego się w lewym rogu niewielkiego pokoju, który służył mu za prowizoryczny gabinet. Krótki artykuł wzbudził w nim mieszane uczucia. Podejrzewał, że Rita nie odpuści i za jakiś czas stworzy obszerniejsze "dzieło". Z jednej strony bardzo cieszył się, że jego dobra przyjaciółka, Hermiona Granger, spotykała się z Malfoy'em i najwyraźniej była szczęśliwa. Z drugiej strony, artykuł wyszedł spod pióra Rity Skeeter, największej plotkary jaką świat magii musiał znosić. Ta nieobliczalna kobieta pisała i rozpowiadała, co ślina tylko mogła przynieść jej na język. Charlie doskonale pamiętał ileż to bzdur potrafiła wypisać na Harry'ego, Hermionę, jego rodzinę i na każdą osobę, która popierała Dumbledore'a. Idealnym dowodem na to, była zakłamana biografia najwspanialszego Dyrektora Hogwartu (nie umniejszając oczywiście obecnej Pani Dyrektor) oraz dwie książki opisujące życie Harry'ego. Charlie przeczytał obie książki dotyczące Potter'a i poza danymi chłopaka, reszta informacji była wyssana z palca. Syn państwa Weasley'ów spojrzał na zegarek i ziewnął. Dochodziła ósma więc za chwilę Ron zjawi się w pracy. Zgodnie z obietnicą daną Nicolett miał z nim porozmawiać. Gazetę zwinął i włożył pod pachę. Zastanawiając się czy Ron czytał już dzisiejszą prasę, opuścił pokój wesoło nucąc pod nosem tylko sobie znaną melodię. 


-------------
Wena przychodzi, kiedy chce. 
Zaległości na Waszych blogach nadrobię do końca tygodnia.
Dziękuję za wszystkie opinie. Są dla mnie bardzo cenne. :) 

52 komentarze:

 1. O WoW super jestem pierwsza rozdzial boski ciekawi mnie czy Hermiona to przeczyta <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak hermiona to zobaczy... oj będzie się działo :) Z tym zdjęciem to Hermiona dobrze zrobiła, choć ciekawe co zrobią jakby staruszka chciała poznać córeczkę?
  Jeżeli Draco pomoże Hermionie odzyskać rodziców to będzie wielki!!
  Super rozdział i czekam na kolejny :D I na miniaturkę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowny rozdział, a pomysł z artykułem świetny! Pisz szybko kolejny, bo nie mogę się doczekać reakcji Hermiony na temat dzieła, jakże przez wszystkich uwielbianej Skeeter. Także życzę dużo weny :D
  Pozdrawiam,
  Lumos

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny rozdział. Draco i Hermionę czeka niemiła niespodzianka, ten artykuł na pewno namiesza w ich życiach.
  Czekam na kolejny rozdział lub miniaturkę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się że fajny rodział ;) przy okazji zapraszam do siebie xd nie umiałam znaleść przysisku "Dodaj komentarz" więc przepraszam, ale posłużę się Twoim, z góry dzięki!

   http://magic-love-hogwart.blogspot.com/

   Usuń
 5. Będzie jazda! haha ten artykuł no,no aż śmiać mi się chce :D Kolacja wyszła świetnie i nawet połowy z tych dań nie rozumiem ;P Rozdział jest zajebisty i już czekam na dalsze losy oraz na reakcję dwójki (a zwłaszcza Hermiony) na ten artykuł i jeszcze reakcji Rona
  pozdrawiam, weny i do nn
  dla-milosci-warto-cierpiec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Wyczuwan donos na Ritę do Ministerstwa :) Rozdział fantastyczny ,chociaż jak zobaczyłam tytuł to się troszkę przestraszyłam . Szkoda tylko, że tak krótko. Pozdrawiam Ciebię i twoją wpadającą znienacka wenę.

  OdpowiedzUsuń
 7. I Rita jak zwykle xD no musiała, musiała ;D
  Coś przeczuwam, że ta cała April się dowie, że oni nie są małżeństwem ;)
  Pozdrawiam,
  L. ;*

  OdpowiedzUsuń
 8. Hehehe WOW co za wredna wredota z tej Rity. Super rozdzialik
  Czekm na nastepny
  ane

  OdpowiedzUsuń
 9. Dementorzy. Szykujcie cele. Hermiona przyśle wam nową przyjaciółkę. A rozdział piękny. Normalne małżeństwo = nieidealny mąż i idealna żona ;) To takie słodkie. Weny i czekam na kolejny rozdział.
  ~Olciak

  OdpowiedzUsuń
 10. Rozszarpię kiedyś Ritę, słowo daję.
  A rozdział cudowny <3
  Niby nie jest to ważne małżeństwo, ale rozmawiając z April, wydawali się być idealnymi aktorami, jakby rzeczywiście byli parą.
  No i kocham Draco, jest taki... rozpływam się nad jego wspaniałością, naprawdę :D
  Czekam na kolejny rozdział (lub miniaturkę) z niecierpliwością.
  Pozdrawiam cieplutko,
  Fioletoowa

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetny rozdział.
  Draco i Hermiona to po prostu idealne małżeństwo.
  Ciekawe, czy Miona znajdzie swoich rodziców...
  Och, jak ja kocham fantazje Rity Skeeter.
  Pozdrawiam
  Hermione Granger

  OdpowiedzUsuń
 12. Rozdział super ;)
  Herm faktycznie odegrała swoją rolę idealnie, a akcja ze zdjeciem była świetna. Fajnie, że Draco skojarzył fakty związane z rodzicami Miony, ciekawe co z tym zrobi...
  Już nie mogę się doczekać reakcji Miony i Draco na ten artykuł, zapowiada się ciekawie...

  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. super! Perfekcyjne i to zdjęcie (ja je ogólnie kochaaaam, więc jeszcze większy plus dla ciebie!) i z tym artykułem też wspaniały pomysł, bardzo mi się podobał tekst artykułu!
  Weny, weny i jeszcze raz weny!

  OdpowiedzUsuń
 14. To było takie słodkie kiedy mało z hermioną mówili sobie te słodkie słówka przy stole. Rozdział cudowny mam nadzieję że i tym razem ewna nie zawiedzie i rozdział pojawi się szybko. Pozdrawiam serdecznie Alexis Nott

  OdpowiedzUsuń
 15. O cholerka, a się porobiło, nie lubie Rity jest za wredna :O
  Wspaniały rozdział, taki prosty i przyjemny dla oka. Czytało się go szybko i prosto a po skończeniu czuje niedosyt :)
  Wyszedł Ci fenomenalnie :)
  Pozdrawiam
  Charlotte Petrova

  OdpowiedzUsuń
 16. świetne :*
  haha hermiona i draco robiący w konia starszą panią xd
  czekam na następny :*
  zapraszam dosiebiena nowe rozdziały ;)
  magiczna-szatynka-zhogwartu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Rozdział cudo *-*
  Ta Rita to przerasta wszystkie wredne jędze na tym świecie! :c
  Muzyka tak wspaniale komponuje się z rozdziałem, że normalnie.. <3
  Zdjęcie Hermiona&Draco super!!!
  Pozdrawiam
  ~Lumi
  ***
  dramione-by-oblivate.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Wspaniały !
  Szkoda ,że taki krótki ten rozdział.
  Ale w sumie.
  Jaki długi byś nie napisała to i tak byłby krótki! XD
  Czekam na next. :))
  Pozdrawiam, Nana:3

  OdpowiedzUsuń
 19. No po prostu cudowny rozdział ! :)
  Draco i Hermiona jako para to mój wymarzony scenariusz.. Tylko niech on szybko powie jej o rodzicach, bo inaczej ona się od niego odwróci..
  Dramione True Love <3

  OdpowiedzUsuń
 20. Wspaniały rozdział!!!
  Cierpliwość moja została nagrodzona. :)
  Co do tego artykułu... jak Draco i Hermiona się dowiedzą to będzie się działo. Już nie mogę się doczekać. Czekam NIE cierpliwie na kolejny rozdział. Czuję, że to będzie coś.
  Pozdrawiam i weny życzę :D


  Laura.

  OdpowiedzUsuń
 21. Świetny rozdział :) Jestem ciekawa jak zareaguje Ron na ten artykuł :P
  Życzę weny, by przychodziła w odpowiednich momentach :D
  Pozdrawiam i całuję :*
  Nevaeh Black

  OdpowiedzUsuń
 22. Pomysł z artykułem jest świetny :D Jestem ciekawa co będzie dalej :D Mam nadzieję, że szybko dodasz miniaturkę, albo rozdział :D
  Pozdrawiam i życzę weny!
  http://samotne-serca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. wspaniałe , juz nie mogę sie doczekać co Draco wymyślił z rodzicami Miony. nie moge sie doczekać kolejnego rozdziału . życzę WENY , WENY i jeszcze raz WENY ! ♥

  OdpowiedzUsuń
 24. Cudo!! Nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału :)
  Pozdrawiam,
  HH

  OdpowiedzUsuń
 25. Wczuli się w rolę i to niesamowicie :D. Hermiona jak zwykle poukładana i dokładne, zawsze wie jak wyjść z gorączkowej sytuacji i to mi się podoba! :) Coś czuję, że ten artykuł nieźle namiesza nie tylko Ronowi w głowię, znając życie zdenerwuje się okropnie, ale również Hermionie i Draconowi :D. mam też nadzieję, że ich sytuacja zacznie pięknie rozkwitać! :D.
  życzę dużo weny i czekam z niecierpliwością na kolejny! :*

  Zou :* .

  OdpowiedzUsuń
 26. Własnie trafiąłm na Twojego bloga i przeczytałam wszystkie dotychczasowe rozdziały ;)
  Muszę przyznać ,że jest to naprawdę dobre opowiadanie a uwierz mi na słowo ,że przeczytałąm ich od groma i ciut ciut xd
  Masz niezłe pomysły ;) I bardzo przyjemny styl pisania który czyta się z łatwoscią.
  Jestem ciekawa jak na informacje w Proroku zareagują Draco,Hermiona,Ron i Lucjusz to mnie najbardziej interesuje ;p
  Czy Nicolette polubi Herm kiedy się spotkają w Norze.
  Mam nadzieje,że Ron przejrzy na oczy i uświadomi sobie ,że ma przy sobie świetna kobiete.
  Zastanawiam się też nad tym co bedzie z żoną Desmonda? I czy on będzie sprawiał jakieś trudności?
  Uwielbiam bohaterów wykreowanych przez Ciebie ;)
  Czekam na kolejny rozdział.
  Pozdrawiam ;*
  http://polecalnia-dhl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. To opowiadanie jest po prostu przerażająco wciągające! Czekam z niecierpliwością na kolejny rozdział!

  OdpowiedzUsuń
 28. Ciekawa jestem, co Draco i Hermiona powiedzą na ten artykuł, choć reakcja Rona tez mnie ciekawi :) Notka jest świetna i już się nie mogę doczekać kolejnej :)
  http://dramiona-la-fin-de-la-vie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Bardzo ciekawy:) Jestem ciekawa reakcji Rona na artykuł o Mionie i Malfoyu.:)
  Zapraszam również na mojego bloga
  http://dramione-magiczny-swiat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. Ej no ;c . Przecież myślałam, że skomentowałam :_: .
  No cóż...
  Krótko i na temat:
  Wspaniałe!
  Haha xd . Hermiona = idealna żonka ; Draco = nieidealny mężuś xD .
  Ale mu tyłek uratowała tym zdjęciem XD . Ale mam nadzieję, że kiedyś będą małżeństwem, tyle że tym razem nie tym udawanym, tylko najprawdziwszym! <3
  Pozdrawiam i weny ;*
  Kaja.
  PS : Zapraszam do siebie :) . W lutym zaczęłam nową historię i jest dopiero 7 rozdziałów (wraz ze wstępem) , a są one krótkie.. XD .
  http://zakazana-milosc-moze-byc-slodka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Plus...
   Haha xD . Ron na pewno będzie wkur... nie kończę, bo jestem zbyt sympatyczna xD :D

   Usuń
 31. zapraszam do siebie na nowy rozdział :)
  magiczna-szatynka-zhogwartu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Dzisiaj znalazlam Twoj blog i musze przyznac, ze jest swietny. Nie jedtem zbyt dobra w komentowaniu, wole po prostu czytac. Czekam z niecierpliwoscia na kolejne rozdzialy.
  Pozdrawiam i zycze weny
  Ann

  OdpowiedzUsuń
 33. Czuuuuudo ♥

  OdpowiedzUsuń
 34. ojjjj krociutko :( ale czekak czekam na kolejny bo zawsze jeste warto :)

  OdpowiedzUsuń
 35. Kocham tego bloga codziennie sprawdzam czy jest nowy rozdział i nie mogę się doczekać kolejnego. Aaaaaaaa! Błagam dodaj go jak najszybciej gdy bedziesz miała czas oczywiście ♥♥

  OdpowiedzUsuń
 36. No i wreszcie notka :-)
  Bardzo mi się podobało!
  Ciekawe jak Ron zareaguje na może wieści.. Znając jego to nienajlepiej.. :-)
  Pozdrawiam,
  Domi.

  OdpowiedzUsuń
 37. W takim momencie...?! No nic, tylko Avadą...! A reakcja wspaniałego "małżeństwa" i ich bliskich...? Kiedy nastepny rozdział...?
  Pisz szybko, bo sie nie mogę doczekac <33
  ~~Księżniczka Swojej Bajki♥

  OdpowiedzUsuń
 38. Proszę dodaj szybko kolejny rozdział bo już nie mogę się doczekać! Błaaaaaagam!

  OdpowiedzUsuń
 39. CUDOWNY rozdział!A w sumie cały blog :D Gratuluje talentu;dd Czekam z niecierpliwością na dalszy rozdział^^ - Pozdrawiam Anny

  OdpowiedzUsuń
 40. Się porobiło! Państwo Malfoy'owie! <3 Yhymm. ;3 Aj ta plotkara, no! Taki artykuł walnąć! Może to spowodować niezłe zamieszanie! :-D Hohhohohoh.. :-D

  OdpowiedzUsuń
 41. Rozdział cudowny z resztą jak poprzednie. :D
  Ta pani jest na prawdę urocza. ^.^ A odegrane role naszych bohaterów wyszły Ci na prawdę świetnie! :D Aż normalnie zapierają dech w piersiach, te ich słodkie przekomarzanki. ^.^
  W dodatku jak to wspominali jak kiedyś się nienawidzili... :3
  Uroczo i sssłodko. ^_~
  W dodatku po zdjęciu trzyletniej Hermiony Draco na sto procent ma kontrakt w kieszeni. ;)
  No chyba, że w dalszych rozdziałach znajdę haczyki. :D
  .
  W dodatku ta "heca" ze zdjęciem rodziców... Ciekawość mnie zżera, czy jej rodzice się znajdą. Mam nadzieję, że tak, Hermiona by była taka szczęśliwa. *u* Zasługuje na to w stu procentach. :)
  .
  No i ten nieszczęsny artykuł... Coś tak czułam, że tak będzie. Mówiłam już jak bardzo nienawidzę Rity? xD Nie?
  No to teraz to mówię. :D
  Nienawidzę tego babsztyla. .__.
  Ciekawe co Ron powie, gdy to zobaczy...
  Idę czytać dalej. ;)

  Życzę weny! <3

  ~ Pure - Blood Princess

  P.S. - Piękne wykorzystanie obrazka, lepiej byś tego nie mogła ująć. :D

  OdpowiedzUsuń
 42. Ja tam dałbym się namówić na masaż stóp xD. Nadal czuję, że coś sie wydarzy... Te emocje! Uśmiech nie schodzi mi z pyszczka :D o tak właśnie się śmieję :D dokładnie. Idę czytać dalej...
  Pozdrawiam Literka :)

  OdpowiedzUsuń
 43. WoW ! Informacja z gazetą mnie zaskoczyła , ale o to w tym chodzi ! :)
  J.

  OdpowiedzUsuń
 44. Woww zarąbisty <3 Ciekawee co będzie daleej
  W.

  OdpowiedzUsuń
 45. Świetnie zrobiłaś z tym zdjęciem rozdział idealny
  Życzę fajnych pomysłów

  OdpowiedzUsuń
 46. Super rozdział. Hermiona oczywiście pomyślała nawet o zdjęciu "swojej córeczki". Trochę się boję co może wyniknąć z tego artykułu Rity Skeeter. A zdjęcie genialne :)

  OdpowiedzUsuń
 47. Super piszesz! Zapraszam do mnie!
  http://zycie-hermiony.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. Super piszesz ja też tak uważam
  Zapraszam do mnie Rossane.blog.pl

  OdpowiedzUsuń

Czekam na Twoją opinię! :)